Mapa witryny

Nr ref: Kierowca/MZA/2020

Termin nadsyłania zgłoszeń:

Miejsce pracy:

Oddziały Przewozów
Miejskich Zakładów Autobusowych Sp. z o.o.

Główne obowiązki:

  • bezpieczny przewóz pasażerów
  • prowadzenie autobusu zgodnie z zasadami ruchu drogowego oraz ustalonym rozkładem jazdy
  • prawidłowa eksploatacja autobusu, dbanie o powierzone mienie
Dodatkowe informacje:
  • praca w równoważnym systemie czasu pracy
  • praca we wszystkie dni tygodnia oraz niedziele i święta

Od kandydatów oczekujemy:

  • prawa jazdy kat. D z kodem 95
  • świadectwa kwalifikacji zawodowej
  • doświadczenia zawodowego
  • dobrej sprawności psychofizycznej
  • niekaralności
  • znajomości topografii miasta oraz systemu komunikacji miejskiej
  • umiejętności skutecznego działania pod presją czasu i w warunkach stresu
  • odpowiedzialności i zdyscyplinowania
  • dbania o pozytywny wizerunek firmy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej firmie z tradycjami
  • pracę na najnowocześniejszym taborze autobusowym
  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości 4 800,00 zł. brutto (4 500,00 zł wynagrodzenie zasadnicze + 300,00 zł premia)
  • świadczenia socjalne
  • opiekę medyczną
  • bilet komunikacji miejskiej

Dlaczego my?

orientacja na klienta

uzciwość

odpowiedzialność

profesjonalizm

współpraca

zaangażowanie

otwartość

Osoby, które zamierzają złożyć swoją aplikację na stanowisko kierowcy autobusu, proszone są o przesłanie CV lub kwestionariusza osobowego oraz prawa jazdy kat. D na adres mailowy: kierowcaautobusu@mza.waw.pl

PLIK DO POBRANIA: Kwestionariusz osobowy

Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Gwarantujemy pełną dyskrecję w trakcie i po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.

Kontakt: 22 568 77 65

Jeżeli chcesz podjąć pracę na stanowisku kierowcy autobusu, a nie masz jeszcze kat. D prawa jazdy/kwalifikacji wstępnej zapraszamy do naszego Ośrodka Szkolenia Kierowców

Kontakt: 22 502 85 00 lub e-mail: szkolenie@mza.waw.pl

Osoby zainteresowane udziałem w ww. rekrutacji proszone są o umieszczenie w swojej aplikacji klauzuli RODO:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem danych są Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o”.